„V Pieninách nielen relaxujete ale sa aj zabávate!“
„U nás zábavy a oddychu nieje nikdy málo.“
„Nechcete oddychovať; tak sa zabávajte; nechcete sa zabávať, tak relaxujte. U nás môžete zažiť oboje!“

Legendarium

Aj my sme LEGENDARIUM!

  

Hraj hru, zbieraj nálepky a cestuj Prešovským krajom!

Opäť je tu leto s legendami pre celú rodinu.Pätnásť legendárnych hrdinov vás zavedie na miesta plné zábavy, dobrodružstva a objavovania.

Do našich kúpeľov vás pozýva legendárny hrdina mních Cyprián.

Ako môžeš súťažiť?

Hraj hru: Stiahni si mobilnú hru LEGENDARIUM GO! a spoznaj dobrodružstvá pätnástich hrdinov. Každá postavička Ti ponúkne lokalizácie na miestach, ktoré sa viažu k legende. Lokalizuj sa v hre na týchto legendárnych miestach a po splnení garantovaných hraníc získaš skvelé ceny a zľavy na ďalšie výlety! Navyše už za dve lokalizácie sa Ti odomkne  audio rozprávka o legende na stiahnutie.

Lokalizovať sa môžeš aj v našom kúpeľnom parku.

Zbieraj nálepky: Cestuj s legendami a zbieraj súťažné nálepky do krásnej stolovej hry. Stolovú hru získaš na miestach s nálepkami pri vydávaní prvej nálepky. Každá nálepka má súťažný ústrižok, ktorý je zlosovateľný. Spolu môžeš nazbierať až 30 nálepiek, čo znamená 30 lístkov s Tvojím menom v záverečnom žrebovaní o super ceny (rodinné pobyty v hoteloch a penziónoch, wellness pobyty, tablety, vstupy do aquaparkov a kúpalísk atď.). Ako bonus za 6. súťažnú nálepku získaš PEXESO LEGENDARIUM!

Nálepku získaš aj u nás, v našich KÚPEĽOCH ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka! Tešíme sa na Teba!

Hraj, cestuj a vyhraj!

Všetky informácie a hra na stiahnutie: www.legendarium.info

LEGENDARIUM na Facebook-u

Dunajec Village
059 06 Červený Kláštor 12
Slovenská republika

tel./fax : 00421-52-4822027
mobil: 00421-903 754 197
e-mail: recepcia@dunajec.sk
PROJEKTY: Skvalitnime, spríjemnime a predĺžme pobyt návštevníkom Dunajec Village zvyšovaním kvality a komplexnosti poskytovaných služieb
Modernizácia a doplnenie vybavenosti rekreačného areálu ,,DUNAJEC” - Červený Kláštor | Skvalitnenie pracovných pozíciízamestnancov spoločnosti D.J.K.,s.r.o.
© 2012 Dunajec Village | webstránky | webdesign | bajan.sk